Life Simulator

Hayat Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.63 MB
  • Version 4.9
  • Dil İngilizce
  • Firma Nx Studio
Simülasyon oyunlarını sevenler için yapılmış olan Hayat simülasyon oyunu ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Kendi hayatınızı oyunda istediğiniz gibi yönetin.

Life Simulator oyunu ile sıfırdan bir hayat kuruyorsunuz ve para kazanarak klasman atlıyorsunuz para kazanmaya çalışırken diğer yandan sağlığınız ile ilgilenmeniz gerekiyor ve aç kalmamaya dikkat etmenizi öneriyoruz yoksa birden oyun bitebilir. Yaşam standartlarınızı yükselterek sağlık ve açlık konusunda sıkıntı yaşamayacağınız oyunda diğer ilgilenmeniz gereken olaylar ise ulaşım araçları ve iş olacaktır.

Hayata dilenci olarak başladığınız sefil bir hayatta çöpte ne bulursanız onu yemek zorundasınız aynı zamanda para kazanıp hayalinizdeki mesleğe ulaşmak için eğitiminize önem vermeniz gerekiyor. Kendinizi eğittikçe iş standartlarınız artıyor ve daha yüksek maaşı olan bir işe geçiş yapabilirsiniz ama bunları yaparken tabiki elinizi çabuk tutmanız gerekmektedir çünkü yaşınız yerinde saymıyor ilerliyor olacaktır.

Ben yönetilmeyi değil Yönetmeyi severim diyenler için ise oyunun içerisinde bir mod daha bulunuyor kendi şehrinizi kuruyorsunuz sıfır nüfusu olan bir şehiri alarak büyük kentler haline getirmek sizin elinizde. Şehrin sorunları ile ilgilenerek ve şehri büyütmek için yatırım yapmanız gerekiyor u mod biraz zorlayıcı gibi olsa da oyunun en güzel özelliklerinden birisi.

Deneyimlerime göre diğer oyunlara oranla oynanabilirliği ve sürükleyiciliği üst seviyelerde. Oyun mantığı olarak yaşana bilirliği arttırmaya çalışılmış olması ise ayrı bir güzellik katıyor oyuna. Ücretsiz olması ve oyuncuları tarafından markette yüksek ortalamaya sahip oy almıştır.

 

Daha Fazla Göster
Life Simulator indir